Tellu

Siis tota miten ihmeessä Tellu sai vetää eilen kännit vaik ei mitenkään osallistunut viikkotehtävään??? Polvi mukamas kipeä.. Voi vitsi vie! Tellu pihalle!!!
4237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jotain pitää tehdä.Ainoastaan hyppii ilosta kuin viimeistä päivää jos viinaa tarjotaan.Tämä on hänen ainoa innostumisen aiheensa,jonka olen huomannut koko aikana.

Äänestä
  • kadinkin kohdalla. t. Rytmihäiriö

    Äänestä

"kipeenä" lähes koko viikkotehtävän ajan ja sitte ku
tulee bissee tiskii ni hypittää ilosta ja taas kaikki vaivat unohtuu..

Äänestä
  • Joo, mutta Kadi sentään osallistui alussa tehtävään, toisin kuin Tellu, joka vain räkätti terassilla toisten suorituksille. Ja hyvin tuo polvi näytti kestävän hyppimistä ja bilettämistä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


^viima^ kirjoitti:

Siis tota miten ihmeessä Tellu sai vetää eilen kännit vaik ei mitenkään osallistunut viikkotehtävään??? Polvi mukamas kipeä.. Voi vitsi vie! Tellu pihalle!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu