VAPPU ulos! Jossain verrattiin Viivi Avellaniin........varmaan itse sanonut haastattelussa olevansa Viivin näköinen (vain likinäköinen sanoisi noin). Olisi jäänyt vain Chat-juontajaksi, tv-viihteen kermaa.
EHDOTTOMASTI
Mielestäni
6383
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
heti laittaisi vappua ulos, mutta ihmetyttää mistä moinen muutos viimevuoteen. Viimevuonna oli nimittäin mielestäni aivan ihana. Naimisiinmenokohan vapun olemuksen on lässäyttänyt.
Vapun tekonauru hirvittää!!!!Eikö kukaan ole sanonut hänelle,että lopeta tuo kauhea teeskentely!Pahin nauru aikoihin!
Jossa Vappu on kouluttanut seuraajansa yhtä typerään tekohymyyn on karmeeta.
Mies näyttää kuulostaa Jussi Jurkalta ( huonosti imitoituna ) ja näyttää Anita Hirvoselta ja hymyilee teennäisesti kuin Vappu. HUH HUH
Hyvin ovat hommansa hoitaneet.Janne toi extraan
erilaisuutta,ja kiinnostavuutta.Vappu taas ei ole muuttunut miksikään edellisvuodesta,oma pirteä persoona.
Laita Ferrarin ja Vapun nimeä samaan viestiin!!!!!
onks kadi lentäny jo ulos? jos ei oo lentäny niin PERSEESEEN KOKO PASKIAINEN!!!!!!!!!