Perussettiä

Ämmät jurnuttaa ja äijät tekee. Vähimmän viikkotehtävän eteen tehneet Tiina ja Kadi kuitenkin ovat varmasti ensimmäisinä palkintojen kimpussa.
2125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja joku likoista viitti vielä tuloksen julistamisen jälkeen huutaa, että hyvä pojat ja tytöt! Naurettavaa... Ja Kadi ja Tiina oli ihan innosaan hiihdettyjen kilometrien määrästä... yhteensä varmaan hiihtivät kilsan tai kaks.

Äänestä
  • hyvä tytöt,samanlainen sekoilija viinan kanssa kuin Kadikin,mutta niin vaan pata kattilaa soimasi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...... kirjoitti:

Ämmät jurnuttaa ja äijät tekee. Vähimmän viikkotehtävän eteen tehneet Tiina ja Kadi kuitenkin ovat varmasti ensimmäisinä palkintojen kimpussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu