Jo oli akka täynnä..onneks ei telkku hajonnu! eikä meinannu päästä ees sänkyyn.
JuoppoTiina
huh huh!!!!
5638
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
se et ite kitisee jostai kadin dokaamisista, ite vetää viel pahemmat lärvit tai vähintää yhtä pahat. ULOSSS
Vähän sääliksi kävi Tellun heikko happi, mutta puolustukseksi voisi sanoa että Tellu sentään otti hitaampaan tahtiin ja oli pahassa tuiterissa vasta siinä vaiheessa kun bileitten oli aikakin jo loppua. Kadillahan homma meni överiksi jo tuntikausia aikaisemmin, kun muut vasta olivat pääsemässä vauhtiin.
vedet silmissä Tellun tohelointia. Kadi ei ole kertaakaan ollut yhtä hauska.
umpikännisessä akassa ei koskaan ole mitään huvittavaa.
alko tilittää Kadista!:D Jotenkin niin läpinäkyvää! Tiinalle on ihan yks hailee Kadin kaatumiset tai kännäykset...eikä sen oo tarvinnu pistää tikkua ristiin Kadin toilailujen takia!
Kyllä syy avautumiseen on ihan siinä, ettei Tiinä pidä Kadista henkilökohtaisesti! Kadin kaatuilut oli vaan tekosyy päästä purkautumaan.
Sai vaan vähän nolon lopun...Tiinan saarna, kun ite oli ihan yhtä kännissä! Ois vielä hajottanu sen telkkarin, että ois ollu oikeen kunnon itsetutkiskelun paikka!:D