Mihin suunnata juhannuksena?

Onko lähiseuduilla paikkoja joissa olis sitä meininkiä? Ikää on 20 vee ja kiinnostais joku oman ikäinen seura. Koko kaupunki on aina ihan tyhjä. Missä kaikki on !!!???!!!
3530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...Päihänniemessä (Vehkataipaleelle ja kääntyy Kattelussaaree) vielä elämää? Ite olin siellä nuorempana ja porukkaa oli PALJON!

Äänestä
  • Oon itekki ollu monena vuotena päihänniemessä mut nykyää paikka on aika hiljanen, sen sijaan suursaimaan lomakylä on joka juhannus vetäny mukavasti väkeä.

    Äänestä

  • Kruuse kirjoitti:

    Oon itekki ollu monena vuotena päihänniemessä mut nykyää paikka on aika hiljanen, sen sijaan suursaimaan lomakylä on joka juhannus vetäny mukavasti väkeä.

    eipä tullu toi paikka mielee. Siellä varmasti sakkia riittä:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie(s) kirjoitti:

Onko lähiseuduilla paikkoja joissa olis sitä meininkiä? Ikää on 20 vee ja kiinnostais joku oman ikäinen seura. Koko kaupunki on aina ihan tyhjä. Missä kaikki on !!!???!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu