piia on.

henkisesti rääkkää ihmisiä ja saa henkisen
orgasmin
1284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siis jos nainen on seminologi ammatiltaan, kyllä pitää olla vähän kova mimmi. Kokeilepas ite työntää kätes olkapäätä myöten lehmän persuuksiin. Onneksi lehmät ei tule arvostelemaan psykopaatiksi ulkonäön perusteella. Piia olisi ihan kaunis nainen jos saisi hiukan opastusta kampauksissa.
Topakka tyttö, pisteet Piialle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


psykopaatti. kirjoitti:

henkisesti rääkkää ihmisiä ja saa henkisen
orgasmin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu