Käyköhän sunnuntain lähetyksessä näin:
Tiina on lähetyksen alussa SELVÄSTI lähdössä, mutta sitten kirii lähetyksen aikana, että tulos menee niin jännäksi, että tuskin malttaa lähteä TV:n äärestä.
Tosin Tiina ei kiri mihinkään. Tiina-fanit ovat yllättäen aktiivisia.
;o]
Tiina on lähetyksen alussa SELVÄSTI lähdössä, mutta sitten kirii lähetyksen aikana, että tulos menee niin jännäksi, että tuskin malttaa lähteä TV:n äärestä.
Tosin Tiina ei kiri mihinkään. Tiina-fanit ovat yllättäen aktiivisia.
;o]
Vastaukset 6
Vanhimmat
kannata. On samantekevää kumpi noista lähtee koska kummastakaan ei ole voittajaksi.
Ei ole mitään Tiinaa eikä Fabua vastaan mutta tuntuu siltä että tämän vuoden voittaja on jo jonkun tahon taholta määrätty etukäteen. Ei liene salaisuus ketä tarkoitan. Tuo virotarhan se on.
No kun Sauli asettuu sitä naista vastaan äänestykseen niin jos toi nainen Saulin voittaa on jo syytä kysellä mistä tolle naiselle ne äänet tulevat.
HOMOT SAULIA
Kyllä on aikoihin eletty että tuollainen virolainen kanttura kerää kaikkien äänet.
Aivan täysi sekopää juoppo koko neiti.
Olis kyllä vallan loistava jos Niko tai Sauli korjaisi koko potin.
Juu onhan toi juolahtanut mieleen että miten ihmeessä toi kyseinen neiti saa ääniä.
Tuskin tässä niin vieraskoreita ollaan että virolaista pitää äänestää.
Kiva kun saatais BB voittaja jonka puheesta ei edes saa selvää. Saatika sitten kun se varmaan on aivan naamat kokoajan.
Neiti on keksinyt että kun Alko on kiinni niin ainahan sitä jostain saa pään sekaisin.... "Suuvesi" varmaan menee kaikki partavedetkin jos vaa prosentteja löytyy!!!
Tuuletin jo kun se kaatui siihen ulkotuleen mutta daa daa känniläisen tuurilla ei edes niskat katkennut....=)
Eli toisin sanoen, ihan kuka vaan kunhan EI tuo julkisuuden kipeä hönö sömi alkkis!!!
Kadi ei tuu voittamaan.
Ihan leikkimällä tyhmää ja esittelemällä tissejä saa ääniä. Miehet äänestää ja juopot daamit. Ooh, ihana luonnonlapsi...
Se on joka sunnuntai sama virsi. Tuloksia ei näytetä oikeasti eikä kerrota, yritetään saada ihmiset äänestämään jne, oli tilanne mikä tahansa. Sopimukset on sopimuksia, rahaa pitää saada kasaan, jotta tuotanto voi maksaa ne matkat ym.kulut, MEIDÄN PUSSISTA. Viihde maksaa, nääs. Vappu siis puhuu mitä puhuu. Ei mitään realistista perää. Ei mitään.