s-pankki

eikös S-pankin pitänyt viedä asiakkaat muilta pankeilta ja nostaa euriborit pilviin???


Eikö käynytkään niin?
4344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä hemmettiä s-pankilla ja euriborilla on toisentansa kanssa tekemistä?

Äänestä

En tiedä, mutta s-tilini bonukset olivat kadonneet!!!

Äänestä

Mä ainakin laitoin islantilaiselle pankkitilille rahat kasvamaan korkoa.:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omistajaa kirjoitti:

eikös S-pankin pitänyt viedä asiakkaat muilta pankeilta ja nostaa euriborit pilviin???


Eikö käynytkään niin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu