TEKOPYHÄ TIINA

ON SILLÄ POKKAA ARVOSTELLA KADIA LIIAN KÄNNISEKS KUN KUKAKOHAN SE OLI LOPPUJENLOPUKS KAIKISTA KÄNNISSÄ TORSTAINA.MUTTA TÄN PÄIVÄN JÄLKEEN EI TARVITSE KATELLA SITÄ LEHMÄÄ ENÄÄ
2299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja sulla on kans pokkaa haukkua noin toisia. Häpeä jos osaat.

Äänestä
  • että Kadi muka olisi ollut enemmän kännissä koska Tiina oli. Miksi valehtelet spede?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JOSU5 kirjoitti:

ON SILLÄ POKKAA ARVOSTELLA KADIA LIIAN KÄNNISEKS KUN KUKAKOHAN SE OLI LOPPUJENLOPUKS KAIKISTA KÄNNISSÄ TORSTAINA.MUTTA TÄN PÄIVÄN JÄLKEEN EI TARVITSE KATELLA SITÄ LEHMÄÄ ENÄÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu