Hyvä KIMMO!

Pois vaan kaikki kritiikki!

Kyllä se siitä
111343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

ei pärjää omillaan. Tarvitaan ylläpidon apua. :))

Äänestä
  • tutti?

    Äänestä

no voi, kiitos kiitos!!!
Eijhän sitä nyt noin julkisesti ois tarvinnu...
=)=)=)

Äänestä
  • sattuuko pahastikkin olla tollanen?
    Montako kertaa pitää päähän saada iskuja jotta järki lähtee?
    Kerro kun sinä tiedät päähän kohdistuneista vammoista omakohtaisin kokemuksiin nojaten kaiken.
    Muuten....syö pääsi,se helpottaa sua.
    Heebo

    Äänestä

Olen lukenut nuo viestit ja nauranut aikuiselle? miehelle makeasti.
Voiko hän todellakin olla noin valtavan idiootti kun häntä väitetään.

No näköjään voi.
Kyllä hän on sen jo itse todistanut,että kaikki puheet hänestä ovat tosia.
Jos hän pitää housuja,niin olisi jo aika harkita sen vaihtamista vaikka kilttiin.

Ei todellakaan tuollainen tyyppi voi olla valvojana ja sitten ihmettelen,että miksi ylläpito tekee itsestään yhtä naurettavan?

Täällä on kautta aikojen haukuttu jos ketä,mutta yksi sadasta on otettu pois.
Onkohan siellä joku sukulainen töissä,vai oletteko kenties homoja?

Ja sitten se viimeinen vaihtoehto,onko varma,että kimmo todella on mies?
Naisia yleensä puolustetaan tuolla aktiivisuudella,no se ei kyllä pidä annuliinan suhteen paikkaansa,ai mutta jos se taas onkin mies?
Kuka osaa vastata?
Ei kukaan

Äänestä
  • Kyllä noista naispuoleisistakin seriffeistä aika säälittäviä tapauksia löytyy.
    Otetaampa esimerkiksi Katya 30.
    Siinä seriffi joka heittää ulos kaikki naiset, jotka kokee jollain tasolla,uhkaksi.
    Mitä mukavampi nainen,mitä enemmän juttuseuraa ylelläkin, sitä varmemmin Katya30 heittää pihalle. Kyllähän tää kaikki ajan kanssa johtaa siihen, että seriffit valitsevat huoneissa olijat. Orjasteljat saavat jäädä ja hyvät tyypit poistetaan:))
    Tähänkö tullaan?

    Äänestä

  • on pullollaan homoja. Mikään muu ei selitä tätä.

    Äänestä

Aika outoa, kun poistetaan kritiikkiä tuolla tavoin.
Kimmo keskustelua nyt käyty niin pitkään, että luulis tyhmimmänkin ymmärtävän sen johonkin totuuteen perustuvan.
Laittakaa urakalla palauteosastolle palautetta kyseisestä seriffistä, luulisi sen johonkin johtavan.
Seriffikeskustelut samalle viivalle ilmoitustaululla muiden kritiikkien kanssa. Tämähän menee täydeksi hiekkalaatikkotouhuksi muuten. Taitaa oikeastaan olla jo:)

Äänestä
  • Olkaa hyvä ja laittakaa sitä samanlaista palautetta ylläpidolle kyseisistä seriffeistä, mitä te tungette tänne ja katsokaa mitä tapahtuu.

    Veikkaan, että natsat pysyy...

    Äänestä

se on kuulkaa jo nähty mitä tää sefuhomma on. kun yksi keskustelija voi poistaa toisen niin eihän siitä mitään tule. sefuthan ne niitä omituisimpia tyyppejä täällä on, hurahtaneet tähän chathommaan sairaalloisella tavalla.

Äänestä
  • Mikä nähty.Tekoja tässä tarvitaan. Sefut ojennukseen ja sakinhivutusta:)))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeeeeeeee kirjoitti:

Pois vaan kaikki kritiikki!

Kyllä se siitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu