Mulla on

Samsung tallentava digiboxi muutti ajan talviaikaan automaattisesti. Mutta yllätys tuli, kun tallenetut ohjelmat olivat siirtyneet itsestään alkamaan tuntia aikaisemmin. Onko asetuksissa jotain vikaa vai käyttäytyykö laite aina näin, kun kelloa siirretään kesä/talviaikaan?
3371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jooooo ooota vielää hetkkkinen kkun kellott saataan talwiaikaan kaikillta kanawilhta

Äänestä

lähetyspäässä se ongelma, ei auta kun odottaa.

Äänestä

Mulla on 102 ongelmaa.Digiboxi on sijalla 505!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ongelma.. kirjoitti:

Samsung tallentava digiboxi muutti ajan talviaikaan automaattisesti. Mutta yllätys tuli, kun tallenetut ohjelmat olivat siirtyneet itsestään alkamaan tuntia aikaisemmin. Onko asetuksissa jotain vikaa vai käyttäytyykö laite aina näin, kun kelloa siirretään kesä/talviaikaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu