Miten käy Volvojen Kotkassa?

Kuulin viikonloppuna että kotkan ja kouvolan Volvo kuorma-auto korjaamot olis saaneet lähtöpassit kuorma-autosalvasta ja tehtäisiin yksi liike noiden välimaastoon. Tais loppua meikäläisen Volvon ostamiset siihen jos joutuu ajamaan tommoisia välejä korjaamolle.
31607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En usko että johtava kuorma-automerkki ryhtyy karsimaan palvelujaan, vaan varmistaa tavalla tai toisella asiakastyytyväisyyden. Varmasti asia Volvolla hoidetaan tavalla tai toisella kuntoon.

Äänestä

ei tuo ainakaan huonompaan suuntaan voi mennä. Meillä käy Volvot Scan-autolla pajalla.

Äänestä

Älä pentu itke! Miten luulet minun Savukoskelta huoltavan autoni Rovaniemellä? Ajamalla saatana ja siinä on viisi kouvolan matkaa -enkä itke!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Adblue kirjoitti:

Kuulin viikonloppuna että kotkan ja kouvolan Volvo kuorma-auto korjaamot olis saaneet lähtöpassit kuorma-autosalvasta ja tehtäisiin yksi liike noiden välimaastoon. Tais loppua meikäläisen Volvon ostamiset siihen jos joutuu ajamaan tommoisia välejä korjaamolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu