Martinalle lapsi

Luin toisesta forumista, että Martinalle olisi tulossa lapsi. Onko tässä mitään perää?
1816
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mietipäs nyt ihan itse, jos Lady olet eli nainen. Kaksi viikkoa sitten rouva Eerikäinen (Aitolehti) kuulutti koko Suomelle, että menkat alkoi. Ja nyt jo raskaana. Saanen epäillä.
Voihan Martsulla olla toooosi lyhyt kuukautiskierto, että pystyy saattamaan itsensä raskaaksi kahdessa viikossa. Ja siinä ajassa pitäisi tulla ovulaatio ja raskauden merkkinä myös olla kuukautiset myöhässä. Ehkä neito valehteli siellä eikä sillä mitään mansikkapäiviä alkanut.
Ehkä kannattaisi olla valveilla biologian tunneilla. Mäkin olin (huom! imperfekti) ja satun olemaan miespuolinen. Nykyisin naimisissa eli tiedän näistä ihan live-elämänkin kautta.
Tai voihan Martsu ja Hunksi vaikka adoptoidakin. Siitäkin olisimme jo saaneet lukea lehdistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lady-Dee kirjoitti:

Luin toisesta forumista, että Martinalle olisi tulossa lapsi. Onko tässä mitään perää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu