Riitta on ilmoittanut käyvänsä alasti suihkussa

Toivottavasti Riitan suihkukohtauksista varoitetaan katsojia etukäteen... en välttämättä haluis olla todistamassa sitä:((( Puistattavaa!
1862
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ällöötkö mutsiis kun käyt pesulla sen kanssa?Musta Riitalla on kuule MUNAA mennä esiintymään tv:een kaiken kansan möllöttäväksi!Varsinkin tollasten pentujen arvosteltavaksi.Odotas kun omat tisus kasvaa niin voit arvostella niitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


!!! kirjoitti:

Toivottavasti Riitan suihkukohtauksista varoitetaan katsojia etukäteen... en välttämättä haluis olla todistamassa sitä:((( Puistattavaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu