mikä suvissa.

sitä en ymmärrä mikä siinä oikein mielyttä
ei osaa kommunikoida immeisten kanssa
3402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kommunikoi ihan siinä missä muutkin (paitsi fabu)ja spontaani iloinenki t. yks tytteli

Äänestä

Mistä tiedät ettei Suvi osaa kommunikoida?Oletko nähnyt häntä muualla kuin TV:ssä.

Äänestä

en ymmärrä mikä suvissa ärsyttää.
ja eikös se, ettei perustele kantaasa kerro siitä, ettet oikein itse osaa (ainakaan vielä) kommunikoida immeisten kanssa..?
oon tavannut suvin pari kertaa n. vuosi sitten ja on kyllä yks sosiaalisimmista ja valovoimaisimmista ihmisistä kehen oon törmännyt.
eikös se mennyt niin että älä tuomitse kirjaa kannen perusteella..?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miellyttää oikke. kirjoitti:

sitä en ymmärrä mikä siinä oikein mielyttä
ei osaa kommunikoida immeisten kanssa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu