Diktaattori-Piia alkaa dokaamaan

Diktaattorin valtaanastumisen kunniaksi asukkaat saavat skoolata diktaattorin kanssa pihalla olevasta hanasta tulevalla vedellä. Diktaattori itse juo skumppaa! Ihan PÄÄLLIKKÖ TEHTÄVÄ!!! :)
2552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kiva viikkotehtävä, toivotaan et vaa paranee, nyt piuha näytä niille :D:D

Äänestä
  • tietää olevansa heikoilla hangilla.
    Seuraava diktaattori on tämä kohtelias Fabu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kansalaisille vettä! kirjoitti:

Diktaattorin valtaanastumisen kunniaksi asukkaat saavat skoolata diktaattorin kanssa pihalla olevasta hanasta tulevalla vedellä. Diktaattori itse juo skumppaa! Ihan PÄÄLLIKKÖ TEHTÄVÄ!!! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu