Klaani 35-45lvls

DNO (def noob owners) raja 35-45 saatan joustaa silloin kun on tarve. osote


http://www.freewebs.com/def-noob-owners/index.htm

Ei sitten vittuilua!
4213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tein 2 päivässä lvl 46 ukon, eli mitä järkeä on pitää rajana niin pientä kuin 45, kun ainakin normipelaaja ylittää sen heti?

Äänestä
  • Vittuileks mulle hä hä joku otti herneen nenää ku on kateellinen lähe taka sinne viidakkoon oranki.=D

    Äänestä

  • Eragon-.-.-07 kirjoitti:

    Vittuileks mulle hä hä joku otti herneen nenää ku on kateellinen lähe taka sinne viidakkoon oranki.=D

    pääseekö memberit oon 40lvl ja membu

    Äänestä

  • st cross11 kirjoitti:

    pääseekö memberit oon 40lvl ja membu

    pääsenkö mukaan kun mun ukko on 51 (topsteri999) lvl.? mulla on tosin toinenkin ukko joka on lvl 20(puretopsteri)(tällähetkellä.lvl voi nousta sillä kehitän sitä)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eragon-.-.-07 kirjoitti:

DNO (def noob owners) raja 35-45 saatan joustaa silloin kun on tarve. osote


http://www.freewebs.com/def-noob-owners/index.htm

Ei sitten vittuilua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu