Onko Taimaan , esim. Hua-Hinin rannoilla omia
nakuosastoja ? Vai kieltääkö uskonto rannoilla
nakuna makailun vaikka kaikki muu onkin "sallittua"?
Rajatonta rusketusta Taimaassa
14
6171
Vastaukset 14
- missaan Aasiassa
Ei onnistu Thaimaassa. En usko etta missaan Aasiassa voi ottaa rajatonta rusketusta. Se on taysin lansimainen tapa. Ei pussailukaan ole sallittua kaduilla. Thaimaalaiset muutenkin ihmettelevat lansimaisten paljastavaa pukeutumista.
- surinamjam
Et varmaankaan ole tutustunut THAIMAAN kulttuuriin
kirjallisuuden avulla.Se kannattaisi,ihan yleis-
sivistyksen takia.Thaimaassa ei nakuilla,eikä
yläosattomissa oteta aurinkoa.(paitsi jotkut ruotsa-
laiset ja saksalaiset).Tätä ei uskonto kiellä,vaan
tapa ei kuulu maan kulttuuriin.
Kaikella muulla tarkoitat ehkä seksiturismia,senkin
ovat vallalle saaneet "turistit" eli amerikkalaiset
vietnamissa sotivat sotilaat lomailivat esim.Pattayalla ja siitäpä se levisi.Joskin Aasiassa
ja Thaimaassakin on seksin myyminen ollut jo kauan
tärkeää elannon saamiseksi,suurperheissä on
tyttöjä myyty kaupunkeihin jne.
Siis ei ihan yksi selitteinen juttu.
Mutta ei siis nakuilua,jos haluat kunnioittaa
thai-kansaa.- paikat paljaaksi vaan
Aasian turismi on sen verran kallista lystiä,että
ainakin rusketuksen tulee olla rajaton.
- Minulla Maybe
pAKKOKO se on rannalla nakuilla.Mene viidakkon tai parvekkeelle tai hot,katolle.Eli miks ihmeessä pitää ruskettua? Itse oon ollu tropiikissa yht,4.5v. .Enkä oo paitaa pois ottanu.,Enkä kortsua,!
- milisa
Thaimaassa et voi missään ottaa rajatonta rusketusta. Jos rannalla alat nakuilemaan voi se koitua sinulle erittäin kalliiksi jos sillä edes selviät. valitan.
- raipat
Hyvä jos sakoilla selviät, raipparangaistus yleinen ja se jättää omat rajansa ajoiksi.
- alaikäisistään
raipat kirjoitti:
Hyvä jos sakoilla selviät, raipparangaistus yleinen ja se jättää omat rajansa ajoiksi.
Vai vielä pahempaa,henki veks?
- Vaikea tapaus
Tunnustan, etten voi ymmärtää, miksi ihmeessä
pitäisi alasti kekkuloida auringon palvonnan
varjolla, oletko koskaan Ingelissä nakurannalla
kävellyt, onpa ällöttävää katseltevaa ! Onneksi
ei Thaimaassa sallita edes yläosattomissa esiintymistä, jopa bikineissä uimarannan ulkopuolella liikkuvia Thai-ihmiset paheksuvat.
Turistina maassa vierailevien pitää kunnioittaa
paikallisten kulttuuria !- perheellisiä
Monessa paikassa thaihorot nuolevat vanhuskeikkojaan,joten tissit ja tussut vaan rohkeasti paljaaksi rannoilla.Vai meneekö horoilta busnekset?
- Suomalaisen
perheellisiä kirjoitti:
Monessa paikassa thaihorot nuolevat vanhuskeikkojaan,joten tissit ja tussut vaan rohkeasti paljaaksi rannoilla.Vai meneekö horoilta busnekset?
Sivistyneen ja koulutetun uranaisen näyte älykkyydestä!
- tietenkään
Suomalaisen kirjoitti:
Sivistyneen ja koulutetun uranaisen näyte älykkyydestä!
Sivistynyt nainen kun käyttää omiakin aivojaan.
- tai edes
tietenkään kirjoitti:
Sivistynyt nainen kun käyttää omiakin aivojaan.
Vähän paremmat, kuin nuo nykyiset kyykäärmeen peräpukamat, jotka sulle on perimän kautta riesaksi suotu.
- Nordic-man
Se on mahdollista, esimerkiksi vuokraamalla vene ja pyydä viemään sinut jollekkin niistä autioista saarista. Siellä on sitten helppo nakuilla, mutta yleisöähän siellä ei sitten ole.
- oli rantahierojalla
ja huomasi tyypin joka oli tissit paljaana. Lähempi tarkastelu osoitti hänet pojaksi. Tarjouduin hieromaan Hänen selkäänsä kookosöljyä. Kiherteli ihanasti.
Turistien en ole nähnyt olleen yläosattomissa saatika alaosattomissa. Ehkä se todellakin on tapojen vastaista.
Eikä nyt ainakaan kaunista.
Rajatonta rusketusta nähdäkseen kannattaa vuokrata rantakadulta tummahipiäinen katutyttö. Hinta halvimmillaan 300 bathia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.1801058- 80707
Muistelen lämmöllä
Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti48682- 81591
- 39549
- 46540
Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä39531- 106530
- 23513
Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan39507Teinipersu Bergbom lupasi ensimmäisenä euron bensaa
Teinipersu julkaisi Tiktok-videonsa marraskuussa 2021. Videolla Bergbom viittaa bensan hintoja esittelevään kylttiin ja288504Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi
Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks64499Onko se loukkaavaa jos pelkkä seksi kiinnostaa?
En tiedä olisiko meillä muuta yhteistä edes. En kyllä oikein osaa nähdä meitä menemässä naimisiin, paitsi ehkä jossain U47484Vaihdevuodet ja psykoottinen käytös
Estrogeenilla on suora yhteys aivojen välittäjäaineisiin, erityisesti serotoniiniin, joka säätelee mielialaa, impulssiko42454Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va150442Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.91436Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.26430- 21422
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka24416Sofia ja Jeffrey yhdessä
Sofia julkaisi instassa kuvan hänestä ja Jeffreystä kuvan, taustalla soi Happy birthday biisi ja Jeffrey kasvot peitetty80415