KUNNALLISVAALIT PYHTÄÄ

Perussuomalaisten Kymen piirin syyskokous pidetään keskiviikkona 7.11.2007 alkaen kello 17.00 Kuusankoskella Kuusaan Kahvikulmassa, Valtakatu 38.

Pyhtääläiset ehdokkuudesta kiinnostuneet mukaan.
3341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvä Raul Lehto nyt ehdokkaita asettamaan laajalta alueelta ympäri Pyhtäätä. Valtuusto paikkoja on tulossa.

Äänestä

Pistä Raul toki yhteystietojasi peliin. Minulle saa soittaa numeroon 050- 545 92 87. Kauttani saa myös Pyhtään Perussuomalaisten yhteystietoja. Itse vaikutan Kotkassa.
Kotkaan on Pesulla nyt PERUSteilla nuoriso-osasto. Kaikki alle 35 vuotiaat ovat tervetulleita. Toiminta lähtee käyntiin ensi vuoden alusta ja tarkoituksena on nostaa vähintään kolme alle 35 vuotiasta pS:n jäsentä Kotkan valtuustoon.

Äänestä

No niin.

Kokous pidetty ja väkeä oli paikalla niin, että paikka oli täynnä.

Minulta saa pyydettyä lomaketta, jolla ilmottaudutaan kunnallisvaaliehdokkaaksi, mieluiten sähköpostitse.

Kokouksia on pidetään yhdessä Kotkan osaston kanssa, ja niistä on ilmoitusta netissä ja lehdessä.

[email protected]

R.Lehto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


R Lehto kirjoitti:

Perussuomalaisten Kymen piirin syyskokous pidetään keskiviikkona 7.11.2007 alkaen kello 17.00 Kuusankoskella Kuusaan Kahvikulmassa, Valtakatu 38.

Pyhtääläiset ehdokkuudesta kiinnostuneet mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu