HTV ja Ykkönen

http://picozilla.com/en/139303/imgp0822.jpeg.html

Noin! Kanavalta pätkii, kuva ja ääni ja ja... Siinähän se sitten suurin piirtein onkin. On tosi kiva katsella töllöä.
6403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuona aikana, jona lähetät isoja tiedostoja internettiin olisit voinut buutata boksin.

Äänestä
  • Mä kun en millään pääse Welhon digiboksia buuttaamaan. Mutta jos sen olisin voinut tehdä, niin olisin kyllä tehnyt mielelläni.

    - Kiitos hyvästä (joskin epäkäytännöllisestä) vihjeestä

    Äänestä

kameran kello on väärässä ;)

Äänestä
  • Noita vihejitä joissa sanotaan että pitäs bootata digiboksi, kun mulla ei edes ole sellaista.

    Herätkää pahvit. ;)

    Äänestä

  • Ihmettelen mäkin kirjoitti:

    Noita vihejitä joissa sanotaan että pitäs bootata digiboksi, kun mulla ei edes ole sellaista.

    Herätkää pahvit. ;)

    Lukaisepa tuo aloitusviesti, josta ei todellakaan käy selville että vika on ollut joskus viime viikolla analogiseksi muunnetussa signaalissa aamuyöllä ennen lähetysten alkua ;-)

    Hanki se boksi niin ei tartte katsella virheilmoitusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvin pykii kirjoitti:

http://picozilla.com/en/139303/imgp0822.jpeg.html

Noin! Kanavalta pätkii, kuva ja ääni ja ja... Siinähän se sitten suurin piirtein onkin. On tosi kiva katsella töllöä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu