Finaalistit julivat

Eli Kadi, Suvi, Sauli ja Jarkko. Seuraavat putoajat olivat slumissa, Nikoa selvästi otti pannuun.
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Iso-veli vois poistaa muun porukan kotiin ja jättää nämä kaksi ihanaa toisistaan tykkäävää taloon.
Eipä kannata äänestää,kun voittajat on jo tiedossa,kantsii säästää nekin rahat yhteen bisseen,mikäli ikä antaa periksi.
Hoh,hoijaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kadi-fani kirjoitti:

Eli Kadi, Suvi, Sauli ja Jarkko. Seuraavat putoajat olivat slumissa, Nikoa selvästi otti pannuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu