Britney on kyllästynyt jo levyynsä

tämäkö riittää teiltä faneilta

Ette tule saamaan haastatteluja ettekä keikkoja..



Juuri nyt Britney Spearsin pitäisi kiertää maailmaa promoamassa uutta albumiaan - siis jos hän olisi niin kuin useimmat poptähdet. New York Daily News -lehden mukaan levy-yhtiön ihmiset eivät enää edes yritä saada pop-prinsessaa tekemään töitä.

Jive Records heittää pyyhkeen kehään ongelmaisen Britney Spearsin kanssa.

- He eivät saa Britneyta tekemään mitään, lähde kertoo.

- Levy-yhtiö onnistui järjestämään yhden promokuvauksen, mutta sen lisäksi he eivät voi luottaa Brtitneyn tulevan sovittuihin tilaisuuksiin. Albumista olisi voinut tulla niin paljon parempi, jos Britney olisi osallistunut enemmän.

Jive Records tyytyykin nyt promotoimaan uutta Blackout-levyä omin avuin, ilman alati sekoilevaa Britneyta, joka toistuvasti on jättämässä levy-yhtiönsä pulaan katteettomilla lupauksilla ja hoitamattomilla työtehtävillä.

Osansa uuden levyn markkinoinnista hoitaa, ilmaiseksi, myös netin juorusivustot, jotka auliisti raportoivat bileprinsessan kulloisetkin tunaroinnit.

Keskiviikkoaamuna laulaja viimeksi keskeytti suoran puhelinhaastattelunsa Ryan Seacrestin radio-ohjelmassa mennessään välillä suihkuun! Juontaja oli juuri kysynyt tähden suunnitelmista tavata lapsiaan, johon tämä mumisi lakimiehensä osaavan vastata kysymykseen paremmin: Tämän jälkeen nainen antoi puhelimen assistentilleen ja hyppäsi itse suihkuun.

http://viihde.mtv3.fi/uutiset/musiikki.shtml/576785?spears_britney

4

337

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • all the stuff about me

      En kyllä saanut tuosta sitä käsitystä, että B olis kyllästynyt levyynsä. Pikemminkin, että hän on kyllästynyt mediaan, mitä taas en yhtään ihmettele...

      Kaikki aikanaan. Voi olla maailmankiertue on luvassa ensi vuonna

      Ps. Juorujahan kannattaa aina uskoa! Kenenkään ei pidä edes epäillä että Britneystä kertovia juttuja ei yhtään liioitella tai keksitä.

      • mitä lehdistö sanoo

        Mutta Oikeus näkee asiat samoin, Britney ei ole kelvollinen äiti (pakolliset huumetestit jne).
        Ai niin joo, Oikeus valehtelee varmasti ja ne on asettunu median kans britneytä vastaan.
        Vitut tarvii mediasta tykätä, mutta luulisi että antaisi edes niitä haastatteluja ja tulisi esim. levyn julkaistamis tilaisuuksiin fanejen takia jotka ovat odottaneet ja rakastaneet häntä. Faneja kohtaan britney on ajattelematon.


    • Tätä mieltä.

      Henkilökohtaiset asiat jätetään sivuun, jos on kyse vaan tuommoisista julkistamis tilaisuuksista.

      Amy Winehousellakin ollut vaikeaa, mut silti esiintyi MTV Europe Awardissa ja osallistuu muutenkin.

      Ja Britney on maailiman kärkikastia? BULLSHIT! Ennen oli, mutta ajattelee nyt omilla aivoillaan, joten viihde puolella ei tuu mitään.

      Tuollaiset pitäisi potkia pois levy-yhtiöstä ja kokeilla muualla.

      • että tämä

        Britney on sairastunut henkisesti tällä hetkellä.

        Ei pysty käyttäytymään kuin terveet.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP jo 100 % suositumpi kuin persut

      Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst
      Maailman menoa
      70
      10528
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      240
      4494
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      155
      3892
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      161
      3388
    5. PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas

      https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija
      Maailman menoa
      40
      3138
    6. Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia

      tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,
      Maailman menoa
      43
      2847
    7. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      32
      2320
    8. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      20
      1930
    9. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      62
      1726
    10. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      25
      1445
    Aihe