Saapasostoksilla

Tapahtui eräänä kesäisenä i...

Olin nuorena poikana äitini kanssa kenkäkaupassa etsimässä lenkkareita. Olin jo tuskastunut, sillä tarpeeksi muodikkaita ei löytynyt.

Yhtäkkiä kuulin äidin äänen takaani: "Mut hei ostetaan tällaset!" Käännyin katsomaan ja sydämeni melkein pysähtyi: äiti piteli käsissään kumisaappaita. Olin pitkään haaveillut kumisaappaista, sillä olin jo sen verran vanha, etteivät ikäiseni enää käyttäneet niitä.

Seisoin pökerryksissä enkä saanut sanaa suustani. "No, kokeile näitä", äiti komensi. Istuin penkille ja riisuin vanhat kenkäni. Olin todella jännittynyt, kun tartuin pehmeisiin saappaisiin. Vedin ensin oikean, sitten vasemman jalkaani. Ne solahtivat mukavasti ja reuna tuntui kivalta reittä vasten. Sydän hakkasi. "Kävele vähän", äiti sanoi. Nousin seisomaan ja otin muutaman haparoivan askeleen. Vilkuilin ympärilleni ja toivoin ettei kukaan näkisi minua.

Samassa hyllyn takaa astui esiin myyjä, nuori ja nätti opiskelijan oloinen tyttö. Nähdessään minut hän punastui ja hymyili. "Löysittekö sopivat", hän kysyi. "Kyllä", äiti vastasi. "Ei kai varpaat tule liian lähelle kärkeä", myyjä kysyi. Olin edelleen niin halvaantunut, etten pystynyt sanomaan mitään. Sitten myyjä kumartui saappaitani kohti ja alkoi voimakkaasti painella varpaan kohtaa. Samalla hän piti polvestani kiinni sen verran hellästi, että tunsin kuinka veri alkoi virrata jalkoväliini. Kumin tuoksu ja tuo hyvävartaloinen tyttö, kumarassa edessäni, saivat paikkani hikoamaan.

"Hyvin tuntuvat istuvan", hän sanoi. Sitten hän otti taskustaan pienet sakset ja kumartui uudelleen saappaitani kohti. "Leikkaan vaan tämän hintakoodin irti niin pääsette maksamaan." Sitten äitini kännykkä soi. "Ähh, se on Paula", hän ähkäisi, mutta vastasi saman tien iloisesti puhelimeen. Äitini puhelut kestävät yleensä todella kauan, joten nytkin hän käveli viereisten hyllyjen väliin juttelemaan siskonsa kanssa.

Jäin myyjän kanssa kahden uudet saappaat jalassani. Hän oli kyykistyneenä edessäni, piti lujasti saappaan varresta kiinni ja leikkasi nautiskellen hintalapun lankaa irti. Sitten hän silitti polveani, katsoi silmiin ja hymyili. Kaluni oli jo todella kova ja minua nolotti se, että kiihottumiseni saattoi nähdä löysien kesäsortsien läpi. Myyjän hengitys oli selvästi tihentynyt ja tarkkailimme siinä hetken toisiamme. "Olet kaunis poika", hän sanoi ja jatkoi polveni silitystä. Kiihottumiseni lisääntyi entisestään, enkä pystynyt vastaamaan mitään. Samassa hän vei käden siittimeni päälle ja kuiskasi: "Haluatko hoitaa tätä kanssani?"

Silloin tuntui kuin lauma hevosia olisi karannut sisälläni irti. Sain sanotuksi "Joo". Hän veti minut kädestä pieneen takahuoneeseen. Seisoin täristen hänen edessään ja silitin hänen paljaita käsivarsiaan. Hän tarttui sortsieni vyötäröön ja veti ne alas. Sitten hän otti kivikovan kaluni esille ja alkoi liikuttaa sormiaan edestakaisin sen ympärillä.

Kun hän maistoi huuliani, tunsin miten mahanpohjassa lennähti pieni parvi perhosia. Vastasin suuteloon täydessä kiimassa. "Riisu minua", hän kuiskasi. Tartuin kömpelösti hänen paidan etumukseensa ja avasin napit. Rintaliivien alta paljastuivat ihanan täyteläiset rinnat, kuin kaksi uteliasta kyyhkystä. Niiden näkeminen aiheutti niin kovan kiihotuksen, että tunsin miten spermaa alkoi jo kerääntyä laukeamista varten.

Tyttö oli vetänyt kostuneen terskani esiin ja liu'utti sormiaan sitä vasten. Sitten hän ohjasi sen pikkuhousujensa vierestä tulikuuman pimpin suulle. "Työnnä", hän sanoi. Työnsin ensin varovasti, sitten niin että koko siitin upposi syvälle hänen sisäänsä. Aloin työnnellä edestakaisin. Niin voimakasta tuntemusta en tiennyt olevan olemassakaan. Hänen lantionsa liikkui ihanasti työntöjäni myötäillen.

Samalla hyväilin kasvoillani ja kielelläni hänen sileää ihoaan kaulan, rintojen ja poskien kohdalta, haistoin vähän aprikoosin tuoksua ja tulin siihen pisteeseen, ettei paluuta ollut. Tytön kohoilevat rinnat ja kuuma lantio alkoivat sattua silmissäni, ne kirkastuivat, lopulta niin häikäiseviksi että siittimeni räjähti ja minun oli kiljaistava. Spermaa tuntui lentävän selkäytimestä saakka, litrakaupalla voimakkaiden sykäysten saattelemana. Aloin itkeä ja nyyhkyttää valtaisasta nautinnosta - sellaisesta, jota en ollut vielä koskaan elämässäni saanut kokea.

Kun olimme jonkin ajan kuluttua rauhoittuneet, halailimme vielä toisiamme ja siistimme paikat. Kun palasimme kaupan puolelle, näin miten äitini puhui edelleen puhelimessa. Hän ei voi ikinä arvata, miten hyvään aikaan sisko sattuikaan soittamaan.

2

13563

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • päiväunia taas

      kyllä on teineillä päiväunet... Lienee liiallisen pikkukakkosen katselusta johtuvia.

      • kylläinenkulli

        Eikös tää ollut "eka kerta" nimisessä osiossa? Mutta älä panikoi, kyllä säkin vielä joskus saat...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En minä kyllä enää odota sinua

      Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O
      Ikävä
      45
      2271
    2. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      34
      2073
    3. Joka kolmas työtön on työkyvytön

      Viime vuonna työnhakuvelvoitteen ulkopuolella oli noin kolmannes työttömistä työnhakijoista. Huhheijaa, mihin suomalais
      Maailman menoa
      201
      1611
    4. Jos joku luulee että kaikki käy

      Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn
      Ikävä
      65
      1579
    5. Sakin hivutus - ilmiö

      Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok
      80 plus
      84
      1359
    6. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      0
      1320
    7. Paloautoko se oli kolarissa Juntusrannan risteyksessä?

      Oli kuva paloautosta nettijutussa.
      Suomussalmi
      14
      1285
    8. Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan

      Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var
      Tunteet
      8
      1281
    9. Julkinen saunatilanne Haapavedellä, tämä on täyttä paskaa!

      Eilen Haapaveden uimahallin saunassa koettu tilanne oli täysin käsittämätöntä ja helvetin järkyttävää. Ladyboy harjoitti
      Haapavesi
      19
      1204
    10. Niin surullinen

      onnettomuus taas. Voimia ihan kaikille läheisille,kavereille ja kouluun 🙏
      Lapua
      15
      1201
    Aihe