akkuporakone

olen ostamassa akkuporakonetta ja merkkiä makita lion akuilla ja 14,4v hintaan 390e ja kysyisin että onko halvemmalla missään myynnissä ja tai vastaavaa mihkä hintaan ?
ps suositelkaa ! !
143580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

tarjoustalosta power craft merkkisen 12V akulla. Mukavasti löytyy vääntöä. Maksoi 10e.

Äänestä

Ei minulla muuta sanottavaa ole kuin että osta paketti jossa on kaksi akkua. Muuten menee hermot.

Minun Makitani on pelittänyt hyvin vaikka hinta sai lompakon vereslihalle.

Äänestä
  • koneen Bauhaussista. Hintaa 100 erkkii. Hyvä peli kun mikä. edellinen boschin kone kesti hyvin omakotityömaan, nyt akut sen verta lopussa että ostin uuden koneen uudelle työmaalle.

    Äänestä

  • Boschi kirjoitti:

    koneen Bauhaussista. Hintaa 100 erkkii. Hyvä peli kun mikä. edellinen boschin kone kesti hyvin omakotityömaan, nyt akut sen verta lopussa että ostin uuden koneen uudelle työmaalle.

    mitä olen itse testannu ?
    itse arvostan kevyttä konetta, jos joutuu tekeeen kädet ylöspäin !!

    Äänestä

ostin power craft.star akkukoneen huutokaupasta akku sökö.Onko kellään akkuja myynnissä tähän malliin?? Model 66244

Äänestä

halvemmalla saa vanhempaa Panasonicin konetta joka hakkaa Makitan mennen tullen...

Äänestä
  • ei hakkaa Makitaa. Tekee videonauhureita ja paristoja. Perustelisit edes vastauksesi.

    Äänestä

  • muhahahaa... kirjoitti:

    ei hakkaa Makitaa. Tekee videonauhureita ja paristoja. Perustelisit edes vastauksesi.

    parhaat akkukoneet... mutta mistäs sinä amatööri sen tietäisit, ne kun on ammattilaisten vehkeitä. Ei myydä paikallisessa K-Raudassa vai mitä? Jatka vaan B&D llä, sulle Makitakin lienee liikaa!

    Äänestä

  • muhahahaa... kirjoitti:

    ei hakkaa Makitaa. Tekee videonauhureita ja paristoja. Perustelisit edes vastauksesi.

    on parjhaimmistoo,hiltin jahitachin luokkaa

    Äänestä

18V lion akuilla olevan iskuporakone Makitan Etrasta kamppanija hintaan alle 200€.

Äänestä

sain aeg testivoittajan 99e llä 2x3,5mah litiuakuilla! 249 ovh. näin siis viimekesänä.

Äänestä

Etsin myös akkua power craft 18 volt koneeseen, mistä saa?


"ostin power craft.star akkukoneen huutokaupasta akku sökö.Onko kellään akkuja myynnissä tähän malliin?? Model 66244"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


akkukonetta hakemassa kirjoitti:

olen ostamassa akkuporakonetta ja merkkiä makita lion akuilla ja 14,4v hintaan 390e ja kysyisin että onko halvemmalla missään myynnissä ja tai vastaavaa mihkä hintaan ?
ps suositelkaa ! !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu