Männänpää halki

Onko ihan normaalia että m120 vireillä saa madbullin laakeroidusta männänpäästä palan irti ja halkeamaan koko muovin? Uskaltaako tuollaisia sitte käyttää m130-140 kanssa joka seuraavaksi menossa sisään? aika heikolta vaikuttaa, vaikka virit eivät nyt olleet kovin suuret..
1156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

riippuu aika pitkälle männästä kaverillanin on mennyt nyt muistaakseni 3 mäntää vai olikos ne mänänpäitä tänä vuonna... eli osia hajoaaa viritetystä aseesta suht helposti. Jotkut osat kestävät tosin paremmin. Sinuna ostaisn jonkun deep firen männänpään tai alumiinisen männänpään.

Ja olikos männänpääsi muovia? Jos oli niin ei ihme että hajosi. Tuon tasoiset virit vaativat jo polucarbonaatisen tai alumminesen männänpään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


shoftaaja kirjoitti:

Onko ihan normaalia että m120 vireillä saa madbullin laakeroidusta männänpäästä palan irti ja halkeamaan koko muovin? Uskaltaako tuollaisia sitte käyttää m130-140 kanssa joka seuraavaksi menossa sisään? aika heikolta vaikuttaa, vaikka virit eivät nyt olleet kovin suuret..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu