Mitäs nyt

Niin siinä kävi että kun mondeoon vaihdettiin talvirenkaita, tunkki hajosi, vetarista tuli rasvat silmille niin että en nähnyt kun kitit lensi naapurin postilaatikkoon rikkoen sen.
3726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Skoda kuskina tarvinnet märkäpuvun, voin myydä halvalla sinulle käytetyn

Äänestä
  • Ja mulla on sulle vielä lääkkeitä jotka jäivät erään Ranskalaisen auton omistuajoilta, se ei ollut Skodillac eikä Natziwang,eikä puukenkä teline.

    Äänestä

Olen ennenkin ihmetellyt ilmiötä, miksi tullaan määrätylle sivulle toilailemaan ja haukkumaan toisten hankintoja.

Ellei sitten ole kuitenkin kysymys suuresta mielenkiinnosta asiaa kohtaan!

Vähän oudolla tavalla sen tuotte esiin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kävikään kirjoitti:

Niin siinä kävi että kun mondeoon vaihdettiin talvirenkaita, tunkki hajosi, vetarista tuli rasvat silmille niin että en nähnyt kun kitit lensi naapurin postilaatikkoon rikkoen sen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu