Timo

Jos taloon otetaan vanhoista asukkaista joku uudelleen, se paikka kuuluisi Timolle. Koska vääryydellä joutui äänestykseen!! Martinan pois lähdettyä, olisi äänestys pitäny uusia!!! Eikä asukkaista kukaan olisi timoa äänestykseen laittanut. Eniten koko bb talon väki, "järkyttyi" timon lähdettyä! Antoi sentään elämää taloon...enää ei huvita katsoa koko ohjelmaa.
12671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ainoat jotka antoi hänelle pisteitä oli martina ja kadi. jos äänestys olisi uudistettu, ilmeisesti vain kadi olisi antanut ääniä hänelle, ja hän olisi saanut vain noin 2 pistettä. Kaikki kilpailijat antoivat ääniään nimenomaan Martinalle, eivätkä niin keskisttyneet muihin asukkaisiin. Ihan selvästi koko BB-historian epäreiluin tulos.

Äänestä
  • neidit postetaan talosta ei siinä mitään vääryyttä ole tapahtunut pellet helvettiin nyppimästä kulmakarvojaan ja puuteroimasta nenäänsä neiti timo on pelle

    Äänestä

  • tollaiset kirjoitti:

    neidit postetaan talosta ei siinä mitään vääryyttä ole tapahtunut pellet helvettiin nyppimästä kulmakarvojaan ja puuteroimasta nenäänsä neiti timo on pelle

    Pitäisikö siis kaikkien naisten poistua talosta, vai..? Jos kerta neidit eli naiset pitää poistaa talosta. Miesten bb? Hmm. Ei ehkä olisi kovin kannattava idea, niinkuin ei naistenkaan bb.

    Äänestä

joutaa takasin Suomen nykyiseen persereikään, eli seinäjioelle.

Äänestä

tuotanto voi tehdä eli huorittelijat laitetaan äänestykseen. Kansa ratkaisee saako henkilö jatkaa. Täytyy sanoa että Timppaa olisin mieluummin katsellut kuin Jarkkoa, vaikka molemmat huorittelijat kuuluvatkin kilpailun ulkopuolelle.

Äänestä
  • tuolla logiikalla Kadinkin pitäisi poistua talosta kun huoritteli Suvia? Millä oikeudella hän sitten saa huoritella? Millä oikeudella Martina sai ämmitellä Timoa?

    Äänestä

Timo oli yks niistä kolmesta (Aki, Piia, Timo) jotka raivosivat Kadille sillon japsibileissä. Sen takia se idiootti sai lähteä takas Seinäjoen cittariin laatikoita pakkailemaan.

Jos katsojat olisi halunneet pitää huorittelevan Timon talossa, he olisivat äänestäneet häntä enemmän kuin Kadia. Tämä on demokratiaa, katsojat valitsivat Kadin.

Olisi teidän Timo-fanaatikkojen oman mielenterveytenne vuoksi tervettä jo hyväksyä tosiasiat :)

Äänestä

Seinäjoen City marketissa on alkanut joulukiireet.Timoa ei päästetä lähtemään mihinkään.

Äänestä

bb enää, kun noin valovoimainen ja hauska ihminen joutui vääryydellä ulos.linat oli aivan tukos äänestysäivänä, kun olisi halunnut vaikuttaa.

Äänestä
  • Etkö muistanut äitisi asettamaa saldorajaa puhelimeesi...

    Äänestä

  • täyttyi kirjoitti:

    Etkö muistanut äitisi asettamaa saldorajaa puhelimeesi...

    Olet sää kyllä Taavi, ilmeisesti Seinäjoelta!

    Äänestä

Vieläkö te jaksatte ruikuttaa sen Timo Tiikerin perään??
Voi ziisus, kulmakarvat vedetty raidoille kuin pahaisella teinipojalla...
siitä tuo tiikeri-nimitys myös, se on ihan timo-tiikeri noilla kulmakarvoillaan. Voi äklö sentään.
Se on jo äänestetty pois. Ihan ihokarvat nousee kananlihalle pelkästä ajatuksesta että sitä saatanan junttia joutuisi tuolla vielä kattelemaan. Nikonkin ADHD parani kun Timo lähti pois ja Nikosta tuli jopa varteenotettava voittaja-ehdokas.
Timo on ulkona.
Kansa on puhunut. Ugh.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


^N^ kirjoitti:

Jos taloon otetaan vanhoista asukkaista joku uudelleen, se paikka kuuluisi Timolle. Koska vääryydellä joutui äänestykseen!! Martinan pois lähdettyä, olisi äänestys pitäny uusia!!! Eikä asukkaista kukaan olisi timoa äänestykseen laittanut. Eniten koko bb talon väki, "järkyttyi" timon lähdettyä! Antoi sentään elämää taloon...enää ei huvita katsoa koko ohjelmaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu