Ideoita kahdeksi yöksi!

tarjolla onko

Helmikuun puolivälissä pitäisi päästä kahdeksi yöksi jonnekin max. 200 km etäisyydelle Kuopiosta majoittumaan mukavasti ja romanttisesti... sauna, oma poreallas yms. olisi valtavaa luksusta, mutta myös niukasti varustettu mökki kauniilla maisemalla kuulostaa ihanalta. Rahaa ei ole törsätä aivan tuhottomasti. Hyviä ideoita kehiin?

3

986

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • riittää teille

      kotosalla peiton alla.

      • alkup.

        Pelkkä "sisään ulos" ei ole meille riittänyt koskaan. Joillain tuntuu olevan kovin matala vaatimustaso :D


      • miehenalku89
        alkup. kirjoitti:

        Pelkkä "sisään ulos" ei ole meille riittänyt koskaan. Joillain tuntuu olevan kovin matala vaatimustaso :D

        ensinmäisenä aamuna ennen lähtöä kotona, vie naisellesi kuppi kuumaa teetä ja sulatejuusto kolmiovoileipiä rapeaksi paahdettuna. Jonka jälkeen hiero häntä hierontaöljyn kera. Suukottelet häntä niskasta samalla.. Illan lähestyessä, laita sauna lämpenemään, ja vie saunaan punaisia kynttilöitä joiden valossa annatte rakkauden kylpeä.. Pese hänet saunassa läpikotaisin hellävaraisesti rakkaudella. Kun tulette saunasta, rakastelkaa hellävaraisesti.

        Vuokratkaa huone hotellista jossa on poreamme, palon hyvää vuosikertaviiniä. Jos naisesi haluaa jotain hotellista, älä pihtaa siinävaiheessa rahasta, anna mennä. Älä mainitse raha-asioita hotellissa. Ja kun olette hotellissa, näytä kuinka paljon rakastat häntä.

        Hotelliloman jälkeen, voisit yllätykseksi vuokrata vielä pariksi vuorokaudeksi teille jonku lomamökin vaikka rukalta tai jostakin :D

        Muista rakkaus ja kolmiovoileivät!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      119
      2440
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1592
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      648
      1039
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      993
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      972
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      916
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      875
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      720
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      32
      712
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      706
    Aihe