Jarkko ei elä

Vinde mikä paska !!! kuvittelee olevansa joku yli ihminen toi Jarkko ja puhuu ihan satuja eikä edes TAJUA !!!??? että oli itse häätöäänestyksessä kun on tollanen psykopaatti !!!
3229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Että on epämiellyttävä kaveri. Jarkko on ihan alapuolella kaikesta.

Äänestä

hyvä tyyppi.

Ainoita suurinpiirtein järkeviä porukassa.

Äänestä
  • Jarkossa tiivistyy käsinkosketeltava narsistinen ylimielinen tyhmyys, Jarkolla on huono itsetunto koska sen pitää yrittää kokoajan olla jotain.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maanpäällä kirjoitti:

Vinde mikä paska !!! kuvittelee olevansa joku yli ihminen toi Jarkko ja puhuu ihan satuja eikä edes TAJUA !!!??? että oli itse häätöäänestyksessä kun on tollanen psykopaatti !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu