KUULITTEKO

KUN JARKKO SANO NIKOLLE ETT TOIVOTTAVASTI TYTÖT EI INNOSTU LIIKAA TMS ETT HÄN ON HUOMANUT HEÄN KIINNOSTUKSEN HÄNEEN...
-AIKA PAKSUA...VOI V...N LÄ...I ÄLLÖ..S
2315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että Jarkolla on kovat luulot itsestään. Sehän mm. sunnuntaina elvisteli Suville miten kova jätkä ja pidetty hän on. Suvia se vain ärsytti, kun hän kaipasi silloin Piiaa ja harmitteli kun oli itsekin antanut Piialle ääniä.

Äänestä

ei kiinnosta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄSKEN,,,, kirjoitti:

KUN JARKKO SANO NIKOLLE ETT TOIVOTTAVASTI TYTÖT EI INNOSTU LIIKAA TMS ETT HÄN ON HUOMANUT HEÄN KIINNOSTUKSEN HÄNEEN...
-AIKA PAKSUA...VOI V...N LÄ...I ÄLLÖ..S

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu