Näin siinä helposti käy kun yritetään pelikoneilla (=windowsilla) pyörittää ammattilaisten palveluita. ;)
http://www.tietoviikko.fi/doc.te?f_id=1259241&s=r
http://www.tietoviikko.fi/doc.te?f_id=1259241&s=r
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
juuri tuossa Domainkeskuksessa palveluja joita ostan siltä ja ne ei toimineet moneen päivään. Kiistämättä on kyllä tiedotus toiminut kohtuullisesti mutta silti ihmetyttää eikä lainkaan naurata kun pitäisi tuo saitti ja domaini olla jatkuvasti käytettävissä eikä vaan pääse saitille.
Onko mikkistrollit jo hiihtolomalla, vai järkiintyneet ja luovuttaneet lopullisesti, kun kun kukaan ei tee elettäkään PikkuPehmon puolustamiseksi tässä asiassa? :D
http://uptime.netcraft.com/perf/reports/Hosters
Tuosta näkyy ettei käyttöjärjestelmä vaikuta luotettavuuteen. Huomioi seuraava: tämä sivusto toimii Linux/Apache yhdistelmällä ja on aina jumissa.
NaviSite on Microsoftin Gold Certified Partneri!
http://www.navisite.com/sublevel.aspx?id=72
Mitäs siihen sanot? Poju, poju ;)
"NaviSite on Microsoftin Gold Certified Partneri!
http://www.navisite.com/sublevel.aspx?id=72
Mitäs siihen sanot? Poju, poju ;)"
Miten liittyy asiaan?
tiedot on hieman M$-värittyneitä tms....
Usko pois. Kaikki joka on M$:n kanssa ns. partneri, on puolueellisia eli tietoa ei voi käsitellä siten että se olisi 100% luotettavaa mikäli vaan M$:llä on näppinsä pelissä mukana!
Tämä on valitettava tosiasia.
netcraftin tilastoimat sivustot kirjaavat luotettavimpien hotellien palvelimina FreeBSD, Linux ja Windows 2003 käyttöjärjestelmät. Miten tuo "NaviSite on Microsoftin Gold Certified Partneri" liittyy siihen?