sdasda

Ja jos toi vitun homotnetin pitäjä alkaa mulle täällä päätänsä aukomaan niin vittu mä etin sen pellen vaikka kiven alta saatana... mä näen kyllä IP:t täältä, en ole ihan peruskäyttäjä ATK alalla..

sen jälkeen saatana on varma että hammaslääkärille tuli asiaa.
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ahahahahah vittu mikä jätkä!! ellei sitten oo trolli

Äänestä

On nämä 12v kovikset aika äijiä, kun täällä uhoavat väkivallalla. :D

Melko nörtti pitää olla, jos IP:t selvittelee täältä. Koodaa itselles elämä.

Äänestä
  • etkö apina osaa muita sanoja kuin " niiku niiku ", "floodaa " "trollata" "elämä"....


    ??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdsdadsds kirjoitti:

Ja jos toi vitun homotnetin pitäjä alkaa mulle täällä päätänsä aukomaan niin vittu mä etin sen pellen vaikka kiven alta saatana... mä näen kyllä IP:t täältä, en ole ihan peruskäyttäjä ATK alalla..

sen jälkeen saatana on varma että hammaslääkärille tuli asiaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu