Nyt tai ei koskaan. Tyypistä on päästävä. Riittää kusetukset ja oikkuilut. Mitään kattottavaa sen jutuissa ei ole. Täysin tyhjä tyyppi. LEIPÄKORI ODOTTAA.
FARBOD ULOS
VALEHTELEMAAN!
2178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jou, Fabe on kans alkanut ärsyttään jotenki -> ULOS!
Farbod ULOS talosta!!Ärsyttää sen itsekkyys!!Kyllähän tämäkin viikkotehtävä meni ihan heidän piikkiin eikä Kadin,Saulin ja Nikon.Farbos taas sanoi, että teistä kiinni..heh.Oiskohan itse kannattanut hänen miettii miten vois onistua viikkotehtävässä esim.pitämällä pienempää ääntä ja miettiä mitä kerotisivat päivästä toiselle ryhmälle!!Ja tuosta kun valitti, että ei jaksa enään syödä kun söi jo niin ei olis syönyt niin paljon vaan jättänyt varaa kun tiesi, että "päivän" jälkeen pitää jaksaa syödä ettei toinen ryhmä ala epäileen!!Että se siitä hauskanpidosta ei ne paljon toinen ryhmä tehnyt viikkotehtävän eteen mun mielestä paitsi viettivät HAUSKAA!!
Ja tuo Farbodin esittäminen alkaa kyllä jo ärsyttään tosissaan kokoajan esittää jotain...ARGGG!!!Sununtaina lähtee FARBOD!!!!!!