Onko Geforce FX sarja kuin hyvä??

mitä mieltä olette Geforcen FX sarjasta?? onko hyvä peleissä? ja kannattaako ostaa??
3541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paska

Äänestä
  • FX sarjasta kaikki 5600 sarjasta alemmas olevat on ihan paskoja....

    ja joku oli äänekäski ku mikä... joku ultramalli... tai olla 5800 ultra...

    mut jos rahaa löytyy ni voithan sä ottaa 5900 ultran mut kyl sinuna ottasin Radeon 9800 pro:n

    Äänestä

  • Radeon 9700 kirjoitti:

    FX sarjasta kaikki 5600 sarjasta alemmas olevat on ihan paskoja....

    ja joku oli äänekäski ku mikä... joku ultramalli... tai olla 5800 ultra...

    mut jos rahaa löytyy ni voithan sä ottaa 5900 ultran mut kyl sinuna ottasin Radeon 9800 pro:n

    5800 ultra pitää hirveää ääntä (n. 50db)
    5900 ultra ei sen sijaan pidä tavallista kovempaa ääntä ja se on nopeudessa radeon 9800 pro:n kanssa tasoissa, paikoin nopeampikin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


FX?? kirjoitti:

mitä mieltä olette Geforcen FX sarjasta?? onko hyvä peleissä? ja kannattaako ostaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu