Flash vieraskirja

ei mene jakeluun.....

Elikkäs, voiskos joku fiksumpi kertoa miten tälläisen ohgelman vois ratkaista:

Mulla on sivu tehty flahs:lla ja siellä on vieraskirja luonnollisesti, mutta miten ihmeessä vieraskirjan "koodit" saa toimimaan?
Tällähetkellä "toimii" kyllä lähetys,tyhjennys jne jne normaalit ja sitten kun viesti lähetetty niin se katoaa jonnekkin......hmmmm...?

Epäilen että mulla on xml ja php filet sekaisin(ehkä) tai sitten tein ne väärin joten jollakin tietoa mitkä tiedostot pitää laittaa serverille ja millaiset päätteet?

(saakohan tosta mitää selvää mitä ajoin takaa...toivottavasti)

Esimerkkinä flashin ohjelmiston samples vieraskirja. semmoisen yritän omillesivuille mutta data ei toimi :(

1

610

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sadasdadadas

      PRO:t ei käytä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      104
      1086
    2. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      58
      1025
    3. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      61
      830
    4. Miehen ja naisen ystävyys

      Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa
      Ikävä
      144
      808
    5. Pidätkö itseäsi varattuna

      Kaivatullesi?
      Ikävä
      65
      695
    6. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      103
      591
    7. Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta

      ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto
      Pyhäjärvi
      89
      581
    8. 78
      551
    9. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      53
      547
    10. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      39
      528
    Aihe