Elikkäs, voiskos joku fiksumpi kertoa miten tälläisen ohgelman vois ratkaista:
Mulla on sivu tehty flahs:lla ja siellä on vieraskirja luonnollisesti, mutta miten ihmeessä vieraskirjan "koodit" saa toimimaan?
Tällähetkellä "toimii" kyllä lähetys,tyhjennys jne jne normaalit ja sitten kun viesti lähetetty niin se katoaa jonnekkin......hmmmm...?
Epäilen että mulla on xml ja php filet sekaisin(ehkä) tai sitten tein ne väärin joten jollakin tietoa mitkä tiedostot pitää laittaa serverille ja millaiset päätteet?
(saakohan tosta mitää selvää mitä ajoin takaa...toivottavasti)
Esimerkkinä flashin ohjelmiston samples vieraskirja. semmoisen yritän omillesivuille mutta data ei toimi :(
Flash vieraskirja
ei mene jakeluun.....
1
610
Vastaukset 1
- sadasdadadas
PRO:t ei käytä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011953
Ei enää ulkoteltta ruokaa.
Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,481146Jos sussa toisessa on yhtään miestä
Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te1701019- 81966
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää56851- 69762
- 99752
Mitä eroavaisuuksia sinulla on
kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?73687- 23637
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.326631