Valmiskastelli 1400

Valmiskastelli 1400, Hoviherra 119K. Onko kokemuksia kyseisestä talopaketista Keski-Suomen alueella? Mitä maksaa?
31319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

HYVÄT ON KOKEMUKSET:
- TAVARAA TULI PALJON
- PYSTYTTÄJÄT ERINOMAISIA
- PARI PIKKU JUTTUA, MUTTA PUHELINSOITTO JA ASIA KUNNOSSA
- RAKENNETAAN SEURAAVAKSI SAMANLAINEN, TÄMÄ ON JO SEITSEMÄS

Äänestä
  • Mitä suurinpiirtein on hinta talopaketille... valmiiksi pystytettynä? Kuinka paljon on työtä vielä ennenkuin on todella muuttokuntoinen?

    Äänestä

  • Rosinda kirjoitti:

    Mitä suurinpiirtein on hinta talopaketille... valmiiksi pystytettynä? Kuinka paljon on työtä vielä ennenkuin on todella muuttokuntoinen?

    Verhotangot ja pyyhekoukut paikalleen, muuta ei tarvitse.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rosinda kirjoitti:

Valmiskastelli 1400, Hoviherra 119K. Onko kokemuksia kyseisestä talopaketista Keski-Suomen alueella? Mitä maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu