ASUNNOTTOMUUS...

tietääkö joku kivaa asuntolaa..ja paljonko maksaa vuorokausi siellä yöpyä ja missä olosuhteissa.Olen nainen,raitis ja jonkinlainen ammattikin on.Katselin netin asia viidakkoa enkä sieltä löytänyt mitään kunnon tietoa.
2381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vailla vakinaista asuntoa ry
Toimisto
Avoinna klo 8.30 - 16.00
Kinaporinkatu 2
00500 Helsinki
Toimisto puh. 010 548 1900 vaihde

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eroava.....N kirjoitti:

tietääkö joku kivaa asuntolaa..ja paljonko maksaa vuorokausi siellä yöpyä ja missä olosuhteissa.Olen nainen,raitis ja jonkinlainen ammattikin on.Katselin netin asia viidakkoa enkä sieltä löytänyt mitään kunnon tietoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu