Jarkko taas synkkänä kännissä

Todella Suomen mies, pisteet Punkille.
2422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Riitan kanssa ulkona ja keskustelevat maailmanmenosta ja ystävistään.

Äänestä

Punkki on tyhmä, se tietää sen nyt jo jotenkuten itsekkin, ei sillä ole järkeä tehdä mitään järkevää tai oikeasti hauskaa

Punkki on kenialaisen punaperseneekerin mieskuva

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perussuomalainen kännikala kirjoitti:

Todella Suomen mies, pisteet Punkille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu