Koska....

mulla on nyt 10 blackmarkia... sain bannit... koska pääsee taas pelaan runee? Vastaa heti jos tiedät!
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oot ikuisesti banned hahahahahahha

Äänestä

il macros il saatan saada sen ukon sulle takas kehittelin just tässä äskö c ohjelmalla banned remove ohjelman ja muuta .ohjelma on ladattavana minun omalta sivulta en sano sivun nimeä mutta jos joku haluaa saa ettiä googlesta haku sanalla banned remove program by c . ota yhteyttä mun meseen [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


il Macros il kirjoitti:

mulla on nyt 10 blackmarkia... sain bannit... koska pääsee taas pelaan runee? Vastaa heti jos tiedät!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu