Rajua naintia porealtaassa

Maria

Lainehdin täysin rentoununeena porealtaassa raskaan työpäivän jälkeen. Olin juuri ostanut uudet kolmiobikinit ja kokeilin nyt niiden toimivuutta. Hitaasti vaivuin unenkaltaiseen tilaan, jossa kuulin vain veden loiskeen.

Yhtäkkiä havahduin siihen, kuinka joku suuteli ja imi kaulaani. Käännähdin ja huomasin sen olevan mieheni. Hän suuteli minua uudelleen ja uudelleen, kunnes hän astui porealtaaseen vaatteet päällä. Katsoin häntä hämmästyneenä, mutta hän vain jatkoi eläimellisen kiihkon vallassa. Hän avasi bikineitteni yläosan, otti sen pois ja alkoi hivuttamaan alaosaa yhä alemmas ja alemmas. Kun olin lopulta alasti, aloin riisua miestäni, kunnes hänelläkään ei ollut vaatteita. Kosketin hänen penistään, joka oli kasvanut valtavaksi. Suutelin miestäni hellästi kaulalle, mutta hän työnsi minut väkivaltaisesti altaan reunaa vasten. Hän työntyi sisään ja alkoi naida minua hitain, mutta kovin liikkein. Mieheni vaaleat märät hiuksensa koskettivat kaulaani kun hän suuteli rintojani.

Mieheni nussi minua uskomattoman kauan. Hän nai minua saadessani lukuisia orgasmeja, jotka saivat koko vartaloni kouristelemaan. Lopulta mieheni laukesi ja suuteli minua vielä kerran.

3

17528

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Puss

      Pakko sanoa että toi novelli oli aika upea... tulin itekin ihan kosteeksi.. jatka samaa rataa..! Sun kannattais ehkä kokeilla myös lesbojuttujen kirjottamista.. musta tuntuu että oisit siin aika hyvä... AAAHH!

      • pena

        täyttä shittiä


      • uuuh

        tuo oli mahtava!!!oli pakko tyydyttää itteeni samalla kun luin ja kun olin lukenut,sextailin mieheni kanssa....kokeile vaikka lesbo-tarinoita... ;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit sanoa hänelle?

      Jos joskus kohtaatte?
      Ikävä
      130
      1349
    2. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      88
      1232
    3. haluaisin paljastaa

      Kuka tämä :/ on
      Ikävä
      81
      726
    4. Taiteiden yö

      Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...
      Kuhmo
      10
      655
    5. Hyvää yötä kaipaamalleni

      Vanhwmmalle naiselle, olet rakas❤️❤️
      Ikävä
      27
      647
    6. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      543
    7. Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä

      Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.
      Turku
      120
      539
    8. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      19
      525
    9. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      44
      505
    10. Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?

      Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/
      Ikävä
      115
      499
    Aihe