parque cristobal ingles!

ketään juuri palanneita!millaista oli!
2470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...kiinnostaa kans millainen ko. hotelli on? Ja varsinkin nyt, kun siellä on allasremontti meneillään, oliko siitä haittaa, riittivätkö toinen uima-allas ja lasten allas hyvin?

Äänestä

Olin viikon viime maaliskuussa. Todella kiva hotelli ja hyvällä paikalla. Lyhyt kävelymatka kaikkialle Ingelissä, ja silti rauhallisella alueella, ei meteliä. Yllättävän kodikas tunnelma siihen nähden ettei se aivan pieni hotelli ole. Siistiä, nättiä, viihtyisää. Menisin uudestaankin.

Paitsi että meitä siinä hotellissa kyllä vähän "petetettiin". Oltiin varattu ja maksettu kaksi huonetta ja terassi, ja saatiinkin kolme huonetta ja terassi samalla hinnalla. Oli kamala "petos"....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


chico kirjoitti:

ketään juuri palanneita!millaista oli!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu