onko

...teille kasvaneet jo kikkeliin karvoja, mulle on tuloillaan, repikää siitä poikaset!

ainiin en pelaa konsoleita
1107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joo..mulla alko kasvaan noin 13 vuotiaana..mut prkl pituus jäi vähän lyhkäseksi 10 cm vaikka ikää on jo 23v..paksuus ihan normaali...joten olen tyytynyt vaan nuolemaan pillua ja olen " nussinu" vaan yhtä muijaa..tosin sitä noin 100 kertaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaktusperuna kirjoitti:

...teille kasvaneet jo kikkeliin karvoja, mulle on tuloillaan, repikää siitä poikaset!

ainiin en pelaa konsoleita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu