Miten on nielettekö jätkän spegut vai sulkäisettekö pois? Miltä se maistuu?
Sperman nieleminen??
Tytsy87
3534474
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
Mä nielen kaiken.. joittenkin sperma maistuu pahalle, mutta yleensä se on ihan hyvää.. =)
aika helvetin pahaa...nielen kuitenki yleensä.,.riippuu vähän.....
nieletkö aina spermat!!miksi kaikki naiset ei ole niinkun sinä!!se on hienoa suihkuttaa suuhun!!
Voihan sitä "suihkuttaa suuhun" ihan ilman mitään nielemisiäkin.. Henk.koht ei houkuta, joten puolihuomaamatta käyn sylkäisemässä lastin pois. Eipä ole poikaystäväkään juuri valitellut, mitenkäs se hänen nautintoon toisaalta vaikuttaakaan, nielenkö vai en.
Samaa mieltä! pahaa on.. nielen silti ja teen sen vielä vapaaehtoisesti, ihmettelempä vain että miksi.. no jaa, poikaystävä tykkää ja se tekee hommasta siistimpää :) Ei se maku kauaa kestä, limua päälle! heh :D aijon niellä jatkossakin..
Suurin osa spermasta on sokeria, ja jos meinaat niellä sitä niin tee se mahdollisimman nopeasti. Älä jää pitämämään sitä suussa, silloin se alkaa yököttää ja tulee oksennusrefleksi, vaan heitä pää taaksepäin ja samalla sperma kurkkuun päin mahdollisimman pian.
mä en nykysen jätkäni kaa niele.. en voi ees antaa laueta suuhun, koska sperman hajukin oksettaa.. entisten jätkien kanssa kyllä pystyin.. oonkohan mä muuttunu "kiltimmäks" vai voiko tosissaankin olla niin, että erot sperman mauissa on jätkäkohtaista..
Ne siis on yksilökohtaisia. Vaikuttaa mm. se miten puhtaana jätkäsi pitää terskansa, huhujen mukaan minkälaista ruokavaliota noudattaa jne.
Mää ainakin nielen ja jopa maiskutellen kaikki sperman. Spermahan maistuu tosi hyvälle! Suositten sullekin. Muuten jätkätkin tykkää antaa suukkoja kun maistavat oman spermansa maun mun suukoiss. Mun nykynen jätkäkaveri haluu mun käyvän vieraissa ja haluu mun tulevan sen luo kun pilluni on täynnä spermaa ja sitte se nuolee mut tosi tarkkaan - se vasta on tosi kivaa.
niin panen sua aivan mielettömästi ja lopuksi laukeen suuhusi... ;) Saat niellä kaiken!
[email protected]
Jääks´toi homma tuohon nuolemiseen. Tykkäät naitattaa ittes toisilla ja poikaystäväs hoitaa loput......=)
Joo millon mäkin voin joskus niellä 🤤🤤🤤
Joo🤤
Niin mäkin voin joskus niellä🤤🤤
Kyllä mä yleensä nielen ne... Siinä vaiheessa ku kaveri tulee ni siin ei enää kelata et "nielenkö vai en?"... Se on vaa otettava suuhun! Ja kyllä se ihan hyvälle maistuu ;) Ainaki vanhojen miesten mällit... Vanhoilla miehillä mällit on hyvin kypsyny aromikasseissa :) Vaik joskus niissä tulee mukana jotai mustia klönttejä...
maistuu sienikeitolle, lämpimälle semmoselle!
Ei mitenkään erityisen vastenmielistä, tosin jälkeenpäin ajateltuna yököttää.. speku-pallerot.. ;)
Jep. Oman naisen suuhun ei saa tulle eikä se tietty nielekkään. HYGIEENIA PUHUU. Mutta sitten oon testaillut parin kaverin muijaa ja toinen ottaa hanakasti lastin suuhun mutta sylkee sen sitten ulos mutta tää toinen imee tosi hyvin ja nielee kaikki mitä tulee ulos.. Ei muuten jää yhtään teho tippaa kärkeen ;)
tule meidän luoksemme saat olla täällä rauhassa hoidetaan blowjob metsässä tai mökissä ja lupaamme olla helliä......me olemme fiksuja ja meillä on iso´t kullit joista tulee paljon ja pitkälle .......no miltä kuulostaa me voidaan myös ihan jutella mistä haluat tai kuunnella musaa ja tsiikata leffoja.Kerromme lisää privaatissa Suomi 24 chatissa sexbar......meillä on riittäväsy kokemusta muijista ja jos haluat vain blowjobbeja niin se kyllä onnistuu mutta? saat myös seksiä kerromme itsestämme chatissa.
Saat ehkä siellä sähköpostiosoitteen jos keskustelu sujuu ja tottakai se menee hyvin olemme valmiit.
tule meidän luoksemme saat olla täällä rauhassa hoidetaan blowjob metsässä tai mökissä ja lupaamme olla helliä......me olemme fiksuja ja meillä on iso´t kullit joista tulee paljon ja pitkälle .......no miltä kuulostaa me voidaan myös ihan jutella mistä haluat tai kuunnella musaa ja tsiikata leffoja.Kerromme lisää privaatissa Suomi 24 chatissa sexbar......meillä on riittäväsy kokemusta muijista ja jos haluat vain blowjobbeja niin se kyllä onnistuu mutta? saat myös seksiä kerromme itsestämme chatissa.
Saat ehkä siellä sähköpostiosoitteen jos keskustelu sujuu ja tottakai se menee hyvin olemme valmiit.
Mikä se olikaan kysymys.Ai niin juu sperman nieleminen.Niin tota kyyllä se tota jos vaan niinku
Mikä se olikaan kysymys.Ai niin juu sperman nieleminen.Niin tota kyyllä se tota jos vaan niinku
nielen aina,pääsee paljon vähemmällä "sotkulla"..jos nielee äkkiä ei kerkee maistaan,mut eipä tuo mitään herkkua oo..
joo mä nielen myös kantsii aika nopeeta koska muuten alkaa maistuu pahalta (mun poikakaverilta lentää ainakin litra sitä mällii nam ku maistuu hyvältä
🤤🤤
Maistuu ihan paskalle...
Nielen, ei maisty hyvälle, eikä pahalle, ei oo tullu klimppistä vielä vastaann..
Maistuupas hyvälle ja makealle kans!
Mä kans nielen kaiken ja olen transukupuolinen nainen ja seurustelen toisen transukupuolisen naisen kans joka antaa minun imee kullia ja antaa mulle kaiken lastin suuhuni ja myös sisääni kullin imemisen panon jälkeen takamukseeni :3
En niele enkä ota sitä edes suuhun, päälleni saa laueta kyllä.
Annan kyllä mielelläni poikaystävälleni käsi- ja suuhoitoa, mutta siinä vaiheessa, kun huomaan poikakaverin orkun olevan tulossa, niin runkkaan vain häntä niin kauan, että häneltä tulee ja sperma lentää sitten minne lentää. Kasvoilleni, rinnoille tai mihin nyt millekin.
Kiihotun kyllä siitä, kun näen hänen laukeavan. Juuri se munan jäykistyminen kivikovaksi joksikin aikaa juuri ennen siemensyöksyä ja sitten se nytkähteleminen, kun spermaroiskeet alkavat lentämään.
Nyt vasta oon alkanut nielemään ja tykkään paljon. Meillä tapana seksiä harrastaessa, että just ennen kuin mieheni on laukeamassa, niin otan kullin äkkiä suuhuni ja viimeistelen homman. Musta tosi kiihottavaa ja teen sen mielelläni. Harmittaa ihan ettei oo aikasemmin tullut tehtyä näin, vaikka toki pillun sisälle laukeaminen on kans ihan ihanaa ja otan mielelläni lastit myös sinne.
Riippuu vähän.. Usein nielen kyllä ihan sen vuoksi, että on aika sotkuista valuttaa se suupielistä ulos tai sitten että juokset melki heti vessaan räkimään niitä pois, kun pitäisi vielä olla poikakaveria paijaamassa.
Ja ei se nyt ongelmia tuota, vaikkei nyt mitään erityisempää herkkua olekaan. Ja onhan sperma kuulemma todella proteiini-/energiapitoista tavaraa, jos kuulemani pitää paikkansa.
Tietty jos poikakaveri haluaa tai haluan itse yllättää hänet sotkemalla itseni spermaan, niin sitten annan sen valua suusta ulos. Tai annan poikakaverin ejakuloida päälleni.
Tykkään kyllä katsella hänen orkkuaan, jotenkin kiehtoo ja kiihottaa, kuinka hänen penis ensiksi jäykistyy kivikovan liikkumattomaksi ja sitten alkaa nytkähtelemään ja spermaa alkaa ryöpsähtelemään sen päästä ulos. Aika ihkua..:)
En ole ikinä ottanut spermaa edes suuhuni, vaikka annan kyllä suuseksiä muuten ihan mielelläni jätkälle.
Siinä vaiheessa, kun huomaa, että jätkä on lähellä laukeamista, lopetan kullin imemisen ja runkkaan loppuajan siihen asti, että jätkällä tulee spermat ulos.
Pidän tuosta tuolla tavalla enemmän ja kyllähän jätkä nyt saa sen haluamansa kuitenkin, eli orkun suu- ja käsihoidolla.
Mistä sä tiedät mitä se mies haluaa? Kyllä voi hyvinkin nimenomaan haluta että nielet ne spermat. Lue vaikka täältä https://nussimua.com/sperman-nieleminen/
Mun tyttöystävä tekee samoin.
Runkkaa mua kyllä hyvin ja taitavasti, joten mielellään annan runkata mua, nautin jo siitä itsessään hitosti.
Mutta siinä samalla välillä imeekin mun kaluani, mutta ei tosiaan niin pitkälle/kauaa, että alkaisin saamaan orkkua suuhoidon vuoksi.
Tykkäisin kyllä, jos imisi mua niin kauan, että siemensyöksy alkaisi sen takia, mutta hyvä noinkin.
Tyttöystävä ottaa viikottain suuhun mutta ei niele, kahdesti vain niellyt minulta.
Tykkää pitkään imeä ja saan antaa ohjeita millä tavalla, välillä kiusallaan siirtyy suutelemaan minua ja taas alas.