Ystäväiseni, Miki

sofia

Sä olet istunut tuhansia ja taas tuhansia kertoja mun sohvalla, mutta nyt jokin on muuttunut. Meidän välimme ei ole enää sellaiset kun ne joskus olivat, me emme ole enää niinkuin veli ja sisar. Mä olen tuntenut sut niin kauan, että mä tiedän sun tuntevan samon ku mä tunnen sua kohtaan.
Mä makaan sun sylissä, kun me katsotaan jotain tyhmää leffaa, johon mä en voi keskittyä. Mä en ajattele mitään muuta kuin sun käsiä jotka vaeltaa mun vartalolla, etkä sä edes huomaan sitä, että sä hivelet mun kylkiä.
Kylmätväreet kulkee mun vartalon läpi ja sä huomaat sen.
- mikä on?
Mä pudistan päätäni ja vaihadan asentoa.
Sun lämmin käsi siirtyy mun kaulaan. Se kutittaa. Sä kosketat mun huulia ja nyt mä tiedän, että säkin haluat mua. Mutta se on väärin. Me ollaan ystäviä enkä mä halua pilata sitä tälläsellä sekoilulla. Niimpä mä nousen ylös sun sylistäs ja suunnistan keittiöön. Mä kuulen, että sä suljet televison ja tulet mun perässä.
- Mä oon pahoillani tosta äskestä, sä sanot ja otat askeleen mua lähemmäs.
- Mä en vaan voi tälle mitään. Sä siirrät kätesi mun lanteille ja mä suljen silmäni. Sun kätes jatkaa tutukimusmatkaa mun vartalolla. Mä tunnen sun hengityksen mun iholla, kaulalla. Sun äänesi mun korvassa kutittaa. Kun sä laitat kätesi mun paidan sisään mä en voi enää vastustaa. Mä aukasen sun neulepaidan ja se putoaa lattialle. Sä katsot muhun ja hymyilet. Sun kiihkeät vihreät silmät ja pörröiset vaaleat hiukset saa mut haluamaan sua vielä enemmän. Mä aukaisen sun vyön ja farkkujesi napin. Sun boksereiden reuna näkyy hiukan. mä nostan sun T- paidan sun pääsi yli ja näen treenatun ylävartalosi, pelaathan sä lätkää.
Mä tunnustelen sun kovia vatsalihaksia, sä olet juuri sopivasti ruskettunut. Sä katsot hymyssä suin kuinka mä ihastelen sun vartaloa. Sun kädet pujottaa taitavasti mun paidan pois. Sä hivelet mun vatsaa ja pudotat mun farkut alas. Sä lasket mut keittiön matolle ja suutelet mun kaulaa. Sun huulet siirtyy alemmas ja sun kieles piirtää kuvoita mun rintojen päälle. Mun rintaliivit aukeaa ja sä pääsetsuutelemaan mun rintoja. Mä kosketan sun käsivarsia, jota on kovan treenin jälkeen aivan ihanat. Sä pujotat mun stringit jalasta ja hivelet mun reisiä. Sun kieles jatkaa taitavaa työskentelyä mun herkimmässäni ja mä liikahdan vikisten.
- Miki, mä kuiskaan.
Sä katsot mua ja mä kosketan sun hiuksia, jonka jälkeen mä suutelen sua. Siinä suudelmassa ei ole mitään muuta kuin himoa. Me rakastetaan toisiamme läpi yön.

0

2930

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

        kuka kaipaa ja ketä ?
        Ikävä
        93
        7858
      2. Pieni häivähdys sinusta

        Olet niin totinen
        Ikävä
        40
        3782
      3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

        Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
        Ikävä
        102
        1896
      4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

        Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
        Ikävä
        24
        1210
      5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

        r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
        NATO
        32
        1073
      6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

        Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
        Nurmes
        28
        1013
      7. Rakastuminenhan on psykoosi

        Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
        Ikävä
        53
        837
      8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

        Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
        Ikävä
        31
        792
      9. Vanha Suola janottaa Iivarilla

        Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
        Kemijärvi
        10
        790
      10. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

        1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
        Ikävä
        60
        749
      Aihe