HÄIVY JO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SENKIN PULLAHIIRI PULLAA TURPAAN
NIIN KIRKUNTA LOPPUU JA ROIKKUU KADISSA
KUN APINA
4260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juu juu, selvisi jo ettet pidä Suvista. Vituttaa tuollaiset tyypit, jotka
lähettävät monta samanlaista viestiä peräkkäin. Luuletko ettei
kukaan huomaa, että sama tyyppi on lähettänyt kaikki viestit?

Ei kukaan Suvia äänestä yhtään enempää, vaikka sinä lähettäisit 200 samanlaista
viestiä tänne peräkkäin. Luultavasti vain antaisivat Suville
plussaa vain sinun kiusaksesi, kun tuo sinun jatkuva Suvi-haukkumisesi alkaa
vituttamaan.

Äänestä
  • lähteä, mutta ei nyt ihan noin fanattisesti tarvitse sitä kuuluttaa. Rupea vasta sitten häätämään kun ensin tiedämme ketä on äänestyksessä!

    Äänestä

  • todellakin kirjoitti:

    lähteä, mutta ei nyt ihan noin fanattisesti tarvitse sitä kuuluttaa. Rupea vasta sitten häätämään kun ensin tiedämme ketä on äänestyksessä!

    suvi on inhokki ja joutaa lähteä

    Äänestä

  • vvvvvvvvvvvvvvvvvv sanaaa
    vaikka muille jakaa miltähän sun pillu
    haisee lahnalle, hauelle sillille
    jos olet mies niin haisseeko muna hiki
    hahahahahh (((NAURETTAVA OOT)))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... kirjoitti:

SENKIN PULLAHIIRI PULLAA TURPAAN
NIIN KIRKUNTA LOPPUU JA ROIKKUU KADISSA
KUN APINA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu