David Becker

Täydellinen? Löytyykö kuvii netistä ko. komistuksesta?
2412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja sen vaimo on luuviulu. Ei mitään mahiksia. Ala vaan ajtella muuta.

Äänestä
  • Puhutko samasta miehestä. Sillä vaalella jalkapalloilijallahan on LYHYEKSI LEIKATTI (=siili) TUKKA!!!!!

    Ettet vaan puhuis nyt Michael Jacksonista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Täydellinen? kirjoitti:

Täydellinen? Löytyykö kuvii netistä ko. komistuksesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu