HilleBillu oumma aatekkoot lähtöö ameriikonmual ammuskelomoon preeriokoirioo.
Hiillebillu sanouas, ettööö siit suap muailmaoon parrooosto kukkolooo.preeriokoiruulokukkollooppi.A-Vott.
Hiillebillu sanouas, ettööö siit suap muailmaoon parrooosto kukkolooo.preeriokoiruulokukkollooppi.A-Vott.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ja elekee myöhästyä junasta.
meijön mukkeen rattoosoolle reissuillee.
Mulla rahhoo ja viinoo piisoo!!!
Minen teijän homppeliin matkaan lähe.
Alapo, joko se tuas alako? Nytte kassi kättee, katse ettee, seoraava liike alakohooliliike.
tulla savolaisten mukaan ja tyhjätä teidän kassinne? Olen kuullut että siellä on miehisiä miehiä. Kassit on myös minulla mutta ihan liaan täynnä, joten jos tyhjäiltäs porukalla toistemme kassit?
mailailkaa [email protected]
puppelpoojat. Joka paekkaa yrittäävättii kärsäsä tunkee.
niun vaattimotoon HilleBillu......Tykkeet se siekii patukoost kovastikkiii....Myö tiiän:)
tsocklet boitsu mittää.
ei aannet ollekoo viänenen,sie out kupponen.
heppone. Koko syntymäs ollii huono keppone
sawooloonen ja se oll keppoosen keeppoonen.
Epäreelua muita kohtaa ku savolaest nii viisaeta ja älykkäetä. Minkä sille kuitenkaa mittää mahtaa. Jokkaese onnii vua pelattava niillä korttiloella mitkä jaossa sattu tulemaa.
oun huunoot nummeroot.kaekkihaan tuon käsiittöö,jokku vuan lukkee ossoo.men kottiis siitö helwettiin sawoloonen hus hus.