uusi levy on mahtava!
upea uusi levy!
7
1204
Vastaukset
- Celineltä
...on pelkkää paskaa. vielä suurempi pettymys kun mitä sen edellinen englanninkielinen studiolevy. vain kaks kuuntelukelposta kappaletta (shadow of love ja cant fight the feeling), muut 14 biisiä ihan hirveitä.
taitaa celinelle käydä samoin kuin mariah careylle: ei kykene uusiutumaan riittävästi, joten alkaa toistamaan itseään ihan liikaa. musa polkee paikallaan. sääli kun muijalla on kuitenkin hyvä ääni.- sen kun kasvaa
...niin että ei sovi levyn kanteen. Tämä Celine on yksi näitä paskantärkeitä huutajia, jotka tosiaan luulevat, että on hienoa huutaa perseensä pohjasta vuodesta toiseen ja levystä toiseen. Ja ihmiset ostavat kun on niin hienoa kun joku huutaa perseensä pohjasta.
Ainoa suht kuunneltava Dionin levy lienee tämä parin vuoden takainen ranskankielinen levy eikä sekään kokonaan. Ja se oli kans hyvä biisi(remix) missä oli Blondien biisi sämplätty sekaan.
Mutta katsokaapas nyt tuon uuden levyn kantta - voi jeesus... L'oreal varmaan sponsoroi... Kaikkiien ei tarvi pitää samasta musasta. Sellaisia levyjä joista ei pidä ei ole pakko ostaa.
Minusta tuo Celinen uusin on tosi hyvä.- taitaa..
sen kun kasvaa kirjoitti:
...niin että ei sovi levyn kanteen. Tämä Celine on yksi näitä paskantärkeitä huutajia, jotka tosiaan luulevat, että on hienoa huutaa perseensä pohjasta vuodesta toiseen ja levystä toiseen. Ja ihmiset ostavat kun on niin hienoa kun joku huutaa perseensä pohjasta.
Ainoa suht kuunneltava Dionin levy lienee tämä parin vuoden takainen ranskankielinen levy eikä sekään kokonaan. Ja se oli kans hyvä biisi(remix) missä oli Blondien biisi sämplätty sekaan.
Mutta katsokaapas nyt tuon uuden levyn kantta - voi jeesus... L'oreal varmaan sponsoroi.....kalju mies kirjoitella kateuksissaan!
- jepjep................
hexi kirjoitti:
Kaikkiien ei tarvi pitää samasta musasta. Sellaisia levyjä joista ei pidä ei ole pakko ostaa.
Minusta tuo Celinen uusin on tosi hyvä.Uusi levy on hyvä. Ei ole laisinkaan ylituotettu kuten pari edeltäjää.. Celinen äänikin on särmikkäämpi kuin ennen.
- levy.......
hexi kirjoitti:
Kaikkiien ei tarvi pitää samasta musasta. Sellaisia levyjä joista ei pidä ei ole pakko ostaa.
Minusta tuo Celinen uusin on tosi hyvä.Uusi levy on tosi hyvä. Ehdottomia suosikkeja levyltä on mm. New Dawn, Can´t fight the feeling, A world to believe, alone, Fade away
Eyes on me- biisi oli pieni pettymys kun sitä niin suitsutettiin, biisin alku on hyvä mutta kuolee jo puolessa välissä..
- kissafani-96
Levy on todella hyvä! Ostin sen jo viime kuussa. Vähän sen jälkeen kun se oli ilmestynyt... Osaan jo muutamia biisejä ulkoa. :)
Celine
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M707333Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art1664349Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1334070Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v553995Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn593827Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu153526HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen623052Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e602738Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka362302KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2482114