Onko

Dikiboksista? Itse olen miettinyt tämän ja Humax PVR-9200 välillä. Molemmat ovat ainakin lehtien tietojen mukaan TM 22/06 testivoittajia. Kaonissa sellainen ominaisuus, että nauhottaa ohjelman loppuun vaikka ohjelma olisi myöhässä. Onko Humaxissa tätä?
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tallentaa ohjelman loppua, jos ohjelma on myöhässä eli ilmeisesti jonkinlainen väärinkäsitys Kaonin mainonnassa.

Toki monet boxit lisäävät automaattisesti aikaa tallennusten loppuun, mutta se lisäaika tulee jokaiseen ohjelmaan riippumatta onko ohjelma myöhässä vai ei. Ainakin Humaxissa on tuollainen ominaisuus ja luultavasti Kaonissakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemusta Kaon KCF-N620 kirjoitti:

Dikiboksista? Itse olen miettinyt tämän ja Humax PVR-9200 välillä. Molemmat ovat ainakin lehtien tietojen mukaan TM 22/06 testivoittajia. Kaonissa sellainen ominaisuus, että nauhottaa ohjelman loppuun vaikka ohjelma olisi myöhässä. Onko Humaxissa tätä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu