NIINKUIN ERÄSKIN TOIMITTAJA SANOI, SUVI VALITSI KADIN PEESATAKSEEN HÄNTÄ, KOSKA TIESI KADIN OLEVAN VAHVOILLA. SITEN SUVI ON KIERO JOLLA EI MYÖSKÄÄN OLE JUURI OMIA AJATUKSIA, VAAN HÄN NYT AJATTELEE KADIN MITÄTTÖMILLÄ AJATUKSILLA PÄÄSTÄSKEEN PEESILLÄ PITKÄLLE. SUVI ON LIIAN NÄYTTÄVÄSTI TEESKENTELIJÄ ULOS KOKO NAINEN. ON AINA VIHAISEN JA TOSIKON OLOINEN. ULOS VAAN.
SUVI AINA VIHAISEN OLOINEN
ÄÄNESTETÄÄN ULOS
3162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
pitää möllöttää sen vuoksi,että nähdään Pk-puheet.
Suvilta kysyttiin - Oletko oppinut talossa ollessasi mitään?
Neiti on kuulemma oppinut itsehillintää,koska talon ulkopuolella on tottunut siihen,että hänen pillin mukaan tanssitaan.
No eihän se pidä paikkaansa Suvi ei pysty hillitsemään suurta pettymystään äänestykseen joutuessaan,tai siitä,että Niko taas kerran torjui neidin lähentelyt eilen.Yleenä Suvi hakeutuu Jarkon läheisyyteen,mutta siitäkin syytetään miestä.Kummaa sakkia.
Suvi ulos! Joskin mielipiteesi Kadin mitättömistä ajatuksista meni vähän pieleen, mutta suotakoon sinulle mielipiteesi :)
Kadissa on karismaa, enkä ihmettele yhtään että Kadin suosion optimoimiseen ei olisi laajempaakin pyrkyä. Niko myöhempään taloon tulleena on iilimatona Saulissa. Nikolla sen aikasta tietämystä Saulin vetovoimasta. Kumpikaan ei aitoja. Parista, hinkkaamisineen on tullut minulle heterona rasite.